Witamy na stronie internetowej
Parafii Rzymskokatolickiej
p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Nottingham.

Nowa szata graficzna strony, mamy taką nadzieję, pomoże w łatwiejszym dostępie do informacji o naszej Parafii i aktualnych wydarzeniach.

Zachęcamy też do wyrażania swojej opinii i konstruktywnych uwag, które pomogą ciągle ulepszać komunikację z osobami zainteresowanymi naszym duszpasterstwem
oraz Polskim Ośrodkiem Katolickim w Nottingham

ks. proboszcz Krzysztof Kawczyński

Spotkania grup AA i Al Anon odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:30 w Orchard House.

Więcej informacji w zakładce
Grypy Parafialne/AA Al Anon

Gru

Przygotowanie do I Komunii Świętej

Spotkanie przygotowujące dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się po niedzieli Miłosierdzia Bożego. Dokładny termin zostanie podany po świętach.

Gru

Przygotowanie do bierzmowania

16 kwietnia 2016 r. odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowujacej się do sakramentu bierzmowania oraz wszystkich chętnych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Orchard House.

Paź

Pielgrzymka do Włoch

Ksiądz Piotr Froelich organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach od 15 do 21 maja 2016r. Cena £800. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: 07583414236.

Wrz

Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po mszy świętej wieczornej zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

Wrz

Chrzty w Parafii

Chrzest dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Należy też dobrze przygotować się do tej uroczystości. Oto kilka uwag, w formie przypomnienia, odnośnie formalności związanych z chrztem.

<<  1 [23  >>