Witamy na stronie internetowej
Parafii Rzymskokatolickiej
p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Nottingham.

Nowa szata graficzna strony, mamy taką nadzieję, pomoże w łatwiejszym dostępie do informacji o naszej Parafii i aktualnych wydarzeniach.

Zachęcamy też do wyrażania swojej opinii i konstruktywnych uwag, które pomogą ciągle ulepszać komunikację z osobami zainteresowanymi naszym duszpasterstwem
oraz Polskim Ośrodkiem Katolickim w Nottingham

ks. proboszcz Krzysztof Kawczyński

Spotkania grup AA i Al Anon odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:30 w Orchard House.

Więcej informacji w zakładce
Grypy Parafialne/AA Al Anon

Mar

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

23 kwietnia 2016 r. (sobota) od godz. 9:00 do 17:00 odbędzie się w naszej Parafii Kurs Przedmałżeński połączony z Poradnią Życia Rodzinnego. Osoby zainteresowane mogą zapisać się wysyłając imię i nazwisko oraz telefon na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po otrzymaniu zgłoszenia wysłane zostaną szczegóły dotyczące kursu. Jest to ostatni kurs przedmałżeński przed wakacjami.