Lip

Piknik rodzinny

W niedzielę 9 lipca 2017 r. po Mszy św. od godz. 12.00 -15.00 zapraszamy na piknik rodzinny. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Piknik organizuje Polska Szkoła Sobotnia św. Jana Kantego w Nottingham.

Gru

Przygotowanie do bierzmowania

16 kwietnia 2016 r. odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowujacej się do sakramentu bierzmowania oraz wszystkich chętnych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Orchard House.

Wrz

Chrzty w Parafii

Chrzest dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Należy też dobrze przygotować się do tej uroczystości. Oto kilka uwag, w formie przypomnienia, odnośnie formalności związanych z chrztem.

Lip

Jednodniowa pielgrzymka do Holywell i Pantasaph

W niedzielę 23 lipca 2017 r. organizujemy pielgrzymkę do Holywell i Pantasaph. Holywell to walijskie miasteczko, zwane Lourdes Walii, albowiem nieprzerwanie od 660 roku przybywają do niego pielgrzymi, by skorzystać z uzdrawiającej mocy wód źródła Św. Winefredy. W tym roku przypada 300-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W trakcie pielgrzymki zostaną odnowione śluby Jasnogórskie. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.